Haber

Dans videosuyla gündeme gelen adaydan bir bomba iddia daha: 20 bin lira teklif ettiler, vurduktan sonra yüzüme bakmadılar.

Cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesi Vatan Partisi’nin Zonguldak 5. milletvekili adayı olan Cem Saygı’nın görüşleri sosyal medyanın gündemine oturdu. Müzik eşliğinde dans eden Hürmet, yansımaların odak noktası oldu. Genç milletvekili adayı, görüntülerin eski olduğunu ve kendisini karalamaya çalıştıklarını söyledi.

“20 BİN LİRA PARA TEKLİF ETTİLER”

Ölüm tehditleri aldığını söyleyen Cem Hürmet, adaylıktan çekildiğini açıkladı. Yerel bir televizyon kanalına konuk olan Cem Hürmet yeni bir iddiada bulundu. Hürmet, kendisine 20 bin TL teklif edildiğini iddia etti. Hürmet, “Ben para istemedim, para teklif ettiler. Önce hayır dedim. Sonra ısrar ettiler. ‘Kabul etmezsen savcılıkla ilgilenirsin’ dediler” dedi. Bana 20 bin lira para teklif etti, ‘Sen çekil, seni mahalle muhtarı yaparız, ben seni yönetim kurulu üyesi yaparım’ dediler. Genel merkezden yalan söylediler, gittim imzaladım sonra kimse bana bakmadı.”

“ÖLÜM TEHDİTLERİ ALDIM”

Öte yandan Cem Hürmet de sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda istifa süreciyle ilgili şunları söyledi: “Geçenlerde hakkımda ortaya çıkan dans videosundan sonra Memleket Partisi ve bizzat Muharrem İnce tarafından adaylıktan çekilmek zorunda bırakıldı. .Dün gece genel merkez tarafından arandım tehdit edildim önüne arabayla gelip 5 bin tl teklif ettiler ama ben ölüm tehditleri alana kadar direndim gençlerin önünü böyle mi açıyorsunuz ben Tüm deliller elimde. En kısa sürede sorumlular hakkında suç duyurusunda bulunacağım.” Danslı görüntüsüyle gündem yaratan Cem Saygı’nın Twitter hesabını da kapattığı görüldü.

habergemlik.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu