Ekonomi

İnegöl mobilyası Hindistan’da tanıtıldı

İnegöl Mobilya Sanayicileri Derneği (IMOS) öncülüğünde 2. Hindistan Uluslararası Mobilya Fuarı’na (IFFF’2022) katıldı.

Başkent Yeni Delhi’de 2-4 Aralık tarihlerinde düzenlenen fuarda İnegöl mobilyalarının son trendleri de sergilendi.

IMOS Lideri Osman Aybil yaptığı yazılı açıklamada, Hindistan’ın nüfus, ekonomik büyüklük ve tüketim yoğunluğu açısından mobilya ihracatında büyük bir pazar olduğunu belirtti.

Uzun yıllardır kalıcı ticari bağlantıların ve fırsatların kapılarını açtığı İnegöl mobilya için verimli bir fuar organizasyonunu daha tamamladıklarını vurgulayan Aybil, şöyle konuştu:

“İnegöl’ün ihracat rakamlarında payı her geçen gün artan Hindistan’da, 13 firmamız İnegöl mobilyalarının seçkin tasarımlarını sergiledi. İnegöl mobilyacılarını bulduğumuz her ülkeye ulaştırma hedefiyle önümüzdeki dönemde de çalışmalarımıza devam edeceğiz. gerçek düzenlemelerin istikrarlı şekli ile dünyada değerlidir.İnegöl’ün bir mobilya üretim merkezi olduğu bilincini sürekli kılacağız.Hedefimiz bunu tüm dünyaya yaymak.İnegöl hem Türkiye hem de bölgemiz için önemli bir üretim merkezidir.Uluslararası Pandemi sonrası tedarik alışkanlıkları değişiyor.Hedefimiz bu değişkenlik trendi içerisinde İnegöl’e daha geniş bir coğrafya sunabilmek ve yeni pazarlarla iletişim halinde olabilmektir.İMOS olarak kalite ve sağlam marka algısı ile daha uzun yıllar çalışmaya devam ediyoruz. yakın gelecekte daha başarılı İnegöl mobilyaları.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu