Haber

Muhammed Yakut’un iddialarını gündeme getiren Serdar Akınan gözaltına alındı.

Aralarında siyasetçilerin de bulunduğu birçok isim hakkında çarpıcı tezler ortaya atan ve Yakut’un iddialarını gündeme taşıyan Muhammed Yakut hakkında geçtiğimiz günlerde yayına başlayan gazeteci Serdar Akınan gözaltına alındı.

“GUTULUYORUM”

Akınan, bu sabah saat 05.16 sıralarında Twitter hesabından yaptığı paylaşımla gözaltına alındığını duyurdu. İfadesinde “Gözaltına alınıyorum. Ayvacık ilçe karakoluna götürülüyorum” sözlerini kullanan Akınan, güvenlik ekiplerinin evine geldiği sırada çekilmiş bir görüntü ekledi.

MUHAMMED YAKUT İLE RÖPORTAJ

Bir süredir YouTube’da yayın yapan Akınan, geçtiğimiz günlerde yine YouTube’da bazı tartışmaları dile getiren Muhammed Yakut ile bir röportaj gerçekleştirdi. Akınan’ın gözaltına alınma gerekçesine ilişkin herhangi bir açıklama yapılmadı.

AKŞENER VİDEOYU İZLEDİKTEN SONRA YEMİN ETTİ

Dün akşam tesadüfen Muhammed Yakut’un görüntülerini izlediğini belirten GEZEL Parti Genel Başkanı Meral Akşener, “Muhtemelen çoğunuz izlemiştir. Sedat Peker’in görüntülerini daha önce izledik. Bu tezlerin binde biri doğruysa bu arkadaşlar sokakta yürüyemez.Ne oldu bu ülkeye?Bu ülkeyi yönetenlere ne oldu?” Haramın dibine gittiğimizi videodan ve önceki görüntülerden gördüm. Doğruysa, sokaklarda dolaşamayanların dönüp bize iftira attıkları doğruysa, Kılıçdaroğlu Bey’e iftira atıyorlarsa, Meral Akşener’e iftira atıyorlarsa, Mansur Yavaş’a iftira atıyorlarsa dünyalar batsın.”

SEDAT PEKER YAKUT’TAN MI KONUŞUYOR?

Alakalı haberler
Kaynak: ANKA / Günümüz

haber-kizilirmak.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu